Dobry rok dla fanów Grahama Mastertona

Rok 2011 zapowiada się wybitnie interesująco dla wszystkich fanów Grahama Mastertona. Kolejne dobre wieści potwierdzające tę tezę nadeszły właśnie z Wydawnictwa Albatros. Już w lutym na polskim rynku ukaże się wznowienie powieści STRACH, czyli trzeciej części cyklu ROOK. Będzie ono miało nową, odświeżoną okładkę. Można zatem przypuszczać, że wznowienie pozostałych części serii jest tylko kwestią czasu. To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla miłośników obdarzonego wyjątkowym darem nauczyciela. Siódma część cyklu ROOK – DEMON’S DOOR, ukaże się już w kwietniu. Ofensywa Albatrosa na tym się nie kończy. Listopad będzie miesiącem, w którym opublikowana zostanie powieść WŁADCY PRZESTWORZY, która nie miała jeszcze swojej premiery w Polsce. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ponadto, że książka o Grahamie Mastertonie autorstwa Roberta Cichowlasa i Piotra Pocztarka również ukaże się w 2011 roku. Wstępna data ukazania się jej to czerwiec.

Oczywiście pozostają jeszcze inne Wydawnictwa, które uraczą nas nowymi powieściami Grahama Mastertona. Rebis prawdopodobnie wyda NOC GARGULCÓW wcześniej, niż planowano. Premiera przeniesiona została z marca, na luty! Natomiast Książnica planuje wydanie niepublikowanej dotąd w Polsce powieści LADY OF FORTUNE na lipiec.

Oczywiście należy zaznaczyć, że wszystkie wymienione daty są orientacyjne i mogą jeszcze ulec zmianie. Nie ma jednak wątpliwości, że nawet drobne opóźnienia w premierach nie są w stanie zatrzeć wrażenia, że fani Grahama Mastertona będą mieli co robić w 2011 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.