DOM KOŚCI – wstępny projekt okładki!

Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować wstępny projekt okładki do powieści DOM KOŚCI Grahama Mastertona! Projekt ten może ulec nieznacznym modyfikacjom, a ostateczną wersję okładki opublikujemy w przyszłym tygodniu! Prosimy o opinie!

A poniżej zaktualizowany opis do książki:

John, młody chłopak marzący o tym, by zostać gwiazdą rocka, rozpoczyna pracę w agencji nieruchomości pana Vane’a w Streatham. Właściciel to dziwny i tajemniczy osobnik, skrywający mroczny i niebezpieczny sekret. Bohater szybko odkrywa, że pan Vane posiada specjalną listę domów, których sprzedażą nie pozwala się zajmować nikomu. Okazuje się, że ludzie odwiedzający te domy znikają w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w jednym z budynków robotnicy natrafiają na dziesiątki szkieletów. John wraz z grupką przyjaciół odkrywa przerażającą prawdę na temat potężnych mocy zagnieżdżonych w ścianach domostw. Rozpętuje się koszmar, o jakim nawet nie śnili.

Do powieści zostały dołączone trzy opowiadania Grahama Mastertona: Szara Madonna, Kształt bestii i Pośpieszny Potwór, które spotęgują Wasze przerażenie i doprowadzą na skraj wytrzymałości psychicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.