DZIECI ZAPOMNIANE PRZEZ BOGA od dzisiaj w sprzedaży!

Już dziś do sprzedaży trafia premierowy horro Grahama Mastertona – DZIECI ZAPOMNIANE PRZEZ BOGA od Wydawnictwa Rebis. To druga opowieść z bohaterami, których poznaliśmy w wydanym w 2018 roku WIRUSIE. Poniżej okładka i opis powieści, a jej recenzja – już niebawem!

Okładka książki DZIECI ZAPOMNIANE PRZEZ BOGA

Do londyńskiego szpitala trafia młoda kobieta cierpiąca na straszliwe bóle brzucha. Dowiaduje się, że jest w ciąży. Lekarze odbierają zdeformowany płód. Wbrew logice i wiedzy współczesnej medycyny nowo narodzony organizm żyje… Podobne płody pojawiają się i w innych szpitalach…

Gemma Bright, kobieta nadzorująca system kanalizacyjny Londynu, podczas jednej z podziemnych inspekcji doświadcza niepojętego zdarzenia. Ucieka w panice na powierzchnię, ale w zaistniałym zamieszaniu znika jej szef. Odnaleziony wkrótce w kanałach, nie ma nóg ani oczu.

Detektywi Jerry Pardoe i Dżamila Patel (poznani w powieści WIRUS) znów łączą siły, by powiązać ze sobą koszmar z kanałów ze zdeformowanymi płodami. Czy uda im się rozwiązać ponurą zagadkę i ocalić Londyn przed katastrofą?

Dodaj komentarz