IMPERIALNY KONKURS – wygraj książkę z autografem!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który organizujemy wspólnie z Wydawnictwem Albatros! Stawka jest tym razem bardzo wysoka, do zgarnięcia jest bowiem 5 egzemplarzy najnowszej powieści Grahama Mastertona – IMPERIUM.  Dla zwycięzców mamy jednak niespodziankę – tym razem każda z książek zawiera autograf autora!

Aby wygrać, należy odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania, tym razem nieco trudniejsze:

1. W którym roku po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii wydana została powieść IMPERIUM i jakie wydawnictwo wypuściło ją wtedy na rynek w twardej oprawie?

2. Oprócz IMPERIUM Wydawnictwo Albatros wydało do tej pory jeszcze jedną powieść historyczną Grahama Mastertona. Podaj jej tytuł.

3. Podaj oryginalne tytuły 3 powieści historycznych Grahama Mastertona, które jeszcze nigdy nie były wydane w Polsce (nie liczymy powieści RICH – już zapowiedzianej).

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem korespondencyjnym należy przesyłać na adres mailowy pocztarus@wp.pl. Czekamy na nie do piątku, 25 lipca, do północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w weekend. Życzymy powodzenia!

PAMIĘTAJCIE BY PODAWAĆ W MAILU IMIĘ,NAZWISKO I ADRES. ODPOWIEDZI BEZ TYCH DANYCH NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.