Media o książce MASTERTON i wizycie Grahama w Polsce

Po dystrybucji komunikatu prasowego o premierze książki i wizycie Grahama w Polsce, który przygotowaliśmy dla Wydawnictwa Albatros, w mediach zawrzało. Artykuł z Dziennika Metro mogliście zobaczyć niżej, informację o wizycie Grahama opublikował też Dziennik Gazeta Prawna (podając błędną datę spotkania, które odbędzie się 3 listopada, a nie 2, jak zostało opublikowane w tej gazecie). Do tego tematem zainteresował się PAP (Polska Agencja Prasowa), która opublikowała depeszę na temat książki, uzupełnioną o krótki wywiad z jednym z autorów. Depesza pojawiła się między innymi w serwisach internetowych Gazety Wyborczej, Newsweeka, Wprostu, Polska The Times, Polskiego Radia czy RMF FM, a jej treść możecie przeczytać tutaj:

http://wyborcza.pl/1,91446,10555207,Pisarz_Graham_Masterton_spotka_sie_z_czytelnikami.html

Warto nadmienić, że w tekście depeszy jest mały chochlik – oczywiście w książce MASTERTON znajdzie się 7, a nie 3 nowe opowiadania Brytyjczyka.

Graham, podczas swojej wizyty, udzieli wywiadów między innymi PAP, Newsweekowi, Gentlemanowi i Grabarzowi Polskiemu, dlatego też warto będzie śledzić te media, by zapoznać się z publikacjami na temat autora.

Dodatkowo,  2 listopada o godzinie 15.00, Piotr Pocztarek będzie gościem Polskiego Radia Euro, gdzie w audycji Justyny Dżbik i Bartka Wasilewskiego opowie o książce MASTERTON, wizycie Grahama w Polsce i autorskich spotkaniach. Serdecznie zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.