NOC GARGULCÓW w początkowej fazie tworzenia

Już jakiś czas temu media wspominały o nowej, drugiej po BAZYLISZKU części cyklu POGROMCY POTWORÓW autorstwa Grahama Mastertona, dziś wyciągnęliśmy nieco informacji od wydawnictwa Rebis, które ma tę książkę wydać. Według najświeższych danych wynika, że NOC GARGULCÓW (Night of the Gargoyles) jest w początkowej fazie tworzenia, co za tym idzie na pewno nie ukaże się na rynku wcześniej, niż w połowie roku 2011. Graham Masterton podesłał wydawcy obszerny konspekt, na podstawie którego powstała już notka wydawnicza, widoczna poniżej wraz z okładką (nie powinna ona ulec zmianie).

„Noc gargulców” – kontynuacja Bazyliszka – kolejny horror z Krakowem w tle.

Po pokonaniu doktora Zaubera i zniszczeniu bazyliszka profesor Underhill wszedł w posiadanie średniowiecznej Czarnej Księgi pozwalającej wskrzeszać mityczne stwory. Chce wykorzystać ich komórki macierzyste w celach medycznych… Tymczasem pojawił się syn doktora Zaubera. Żąda, aby profesor pozwolił mu na wspólną pracę.

Po odmowie Nathana w Filadelfii gargulce zaczynają atakować niewinnych ludzi. Profesor podejrzewa, że za atakami stoi syn Zaubera. Tymczasem Nathan zostaje oskarżony o zbrodnię i trafia do więzienia. Jego żona Grace prosi o pomoc… Agnieszkę, studentkę z Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.