Nowy zbiór opowiadań Grahama Mastertona

Wydawnictwo MHB Press nadal w ofensywie. Po wypuszczeniu na rynek 3 kolekcjonerskich edycji powieści SFINKS, przyszła kolej na zbiór opowiadań Grahama Mastertona pod tytułem "GREASE MONKEY and other tales of erotic horror". Jak sama nazwa wskazuje, tym razem padło na teksty mocno zabarwione pikanterią i grozą.

W antologii znalazło się 15 opowiadań: Epifania, Camelot, Piknik nad Lac Du Sang, Skarabeusz z Jajouki, Sekretna księga Shih-Tan, Obiekt seksualny, Bohaterka, Odmieniec, Rokoko, Dusząca Kate, Apartament ślubny, Lolicia, Syn Bestii, Posocznica, a także jedyne nieznane jeszcze polskim Czytelnikom opowiadanie o tytule Grease monkey z 1991 roku. Dodatkowo, w zbiorze zamieszczono tuzin sugestywnych ilustracji autorstwa Ricka Meltona.

Tradycyjnie, antologię będzie można nabyć w edycji kolekcjonerskiej (150 sztuk) podpisanej osobiście przez pisarza – w cenie 40 funtów / 65 dolarów, lub w edycji Deluxe (75 sztuk), podpisanej przez Grahama i dodatkowo przez ilustratora, a także ponumerowanych cyframi rzymskimi. Edycja Deluxe wzbogacona została o dodatkowy, kolorowy artwork i wyceniona została na 145 funtów / 235 dolarów.

Oczywiście najcenniejsza jest trzecia z proponowanych edycji – Lettered Edition. Wydawnictwo przygotowało tylko 26 kopii oznaczonych od A do Z i podpisanych przez Mastertona i Meltona. Oprócz wspaniałych wykończeń i doskonałej jakości papieru, edycja ta również otrzyma dodatkowy artwork i będzie miała większy format niż pierwsze dwa wydania. Całość zamknięta zostanie w ręcznie robionym opakowaniu. Cena? 495 funtów / 795 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.