ŚWISZCZĄCY KONKURS! Wygraj powieść ŚWIST UMARŁYCH od Wydawnictwa Albatros!

Sami tego chcieliście – rozpoczynamy nowy konkurs! Z okazji ukazania się na rynku najnowszej części przygód KATIE MAGUIRE, mamy dla Was pięć egzemplarzy ŚWISTU UMARŁYCH  ufundowane przez Wydawnictwo Albatros.

Aby wygrać książki nie wystarczy jedynie odpowiedzieć na kilka prostych pytań, tak jak miało to miejsce przy poprzednich konkursach – ale do takich jeszcze wrócimy. W tym przypadku jednak będziecie musieli się trochę wysilić i wyszaleć – artystycznie, kreatywnie i twórczo.

Aby mieć szansę na powieść ŚWIST UMARŁYCH, podsyłajcie swoje recenzje dowolnej książki Mastertona, autorskie grafiki związane z twórczością pisarza, wiersze własnego autorstwa nawiązujące do jego twórczości, piosenki, zdjęcia, filmy, artykuły, felietony czy cokolwiek innego.

Jest jeden warunek – prace muszę być ciekawe i tematycznie powiązane z życiem lub twórczością Grahama, a także muszą należeć do Was – czyli nie może to być na przykład recenzja znaleziona w sieci 😉

Autorzy pięciu najciekawszych zgłoszeń otrzymają nagrody od Wydawnictwa Albatros!

Prace do wysyłajcie do 9 lutego do północy na adres mailowy: pocztarus@wp.pl. Mail zatytułujcie „Świszczący konkurs” i zamieście w nim swoje imię, nazwisko oraz adres, na który mamy wysłać nagrodę. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie adresu wyłącznie w celu wysyłki nagrody oraz  na zamieszczenie zwycięskiej pracy we wpisie z rozwiązaniem konkursu.

Jeśli szukacie inspiracji, pod poniższym linkiem znajdziecie rozwiązanie opartego na identycznych zasadach konkursu, który przeprowadziliśmy w 2014 roku:

https://grahammasterton.pl/rozwiazanie-wykletego-konkursu/

Zapraszamy do zabawy i… powodzenia!

Polska okładka powieści ŚWIST UMARŁYCH

Dodaj komentarz