Trwa III edycja „W więzieniu pisane” – Graham Masterton ponownie w Polsce!

Z początkiem kwietnia ruszyła trzecia edycja corocznego konkursu „W więzieniu pisane”, którego pomysłodawcą jest Graham Masterton.  Do udziału zostali zaproszeni osadzeni w Zakładach Karnych w całej Polsce. Każdy z nich może na dowolny temat napisać opowiadanie nie dłuższe niż 1000 słów, a na autorów najlepszych z nich czekać będą nagrody.

Ceremonia ich wręczenia odbędzie się w połowie września w Zakładzie Karnym w Wołowie niedaleko Wrocławie. Graham odwiedzi wtedy Polskę po raz kolejny (pierwsza w tym roku wizyta odbędzie się w sierpniu z okazji festiwalu Medalikon w Częstochowie). W trakcie tych odwiedzin autor odwiedzi Długołękę, Kąty Wrocławskie i Bukowiec, a także Dom Dziecka w Strzelinie oraz tamtejszy Festiwal Literatury. Szczegóły podamy jak tylko zostaną ustalone, ale już teraz zapraszamy na spotkania z Grahamem!

 

Logo konkursu „W wiezieniu pisane”

 

2 Replies to “Trwa III edycja „W więzieniu pisane” – Graham Masterton ponownie w Polsce!”

  1. A czy wiadomo czy bedzie wznowienie Czarnego Anioła?
    Rytuał czytałem dawno temu, ale faktycznie jest jedyny w swoim rodzaju. Tak samo jak krótkie opowiadanie o sekretnej księdze.

    Nawet zawsze jakoś kojarzyło mi się powiązanie pomiędzy tą książką a tym opowiadaniem.

    1. Kiedyś pewnie ktoś się za to zabierze : ) Aczkolwiek na portalu na A wciąż dość łatwo znaleźć egzemplarze wydane przez Amber, Primę, Albatrosa. Chociaż nie powiem, mnie również marzy się ładna, nowoczesna edycja tej powieści. Nawet jeśli nie należy do moich ulubionych horrorów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.