Wznowienie MANITOU i ZEMSTY MANITOU w planach

W dniu dzisiejszym redakcja oficjalnej strony Grahama Mastertona otrzymała  od Wydawnictwa Albatros pierwsze kopie recenzenckie  wznowień powieści Mastertona. Do POWROTU WOJOWNIKÓW NOCY, ZJAWY, PIĄTEJ CZAROWNICY i DUCHA ZAGŁADY dołączyła powieść WYZNAWCY PŁOMIENIA, której nową okładkę prezentujemy poniżej:

Książki nie są jeszcze dostępne na rynku, ale wszystkie są już wydrukowane i czekają na dystrybucję do księgarń. Jak tylko data premiery zostanie ustalona, na pewno poinformujemy Was o tym. Dodatkowo, już niebawem zorganizujemy dla Was atrakcyjny konkurs, w którym do wygrania będą wznowienia książek Grahama z nowymi okładkami.

Tradycyjnie, w każdej z książek znajduje się skrócona bibliografia i zapowiedzi kolejnych powieści Mastertona. W otrzymanych przez nas egzemplarzach w rubryce "wkrótce" pojawiły się.. MANITOU i ZEMSTA MANITOU! Istnieje więc spora szansa, że Wydawnictwo Albatros wznowi pierwszy horror Brytyjczyka i jego sequel, a wszystko to w nowej szacie graficznej. Wygląda na to, że już niedługo na naszych półkach stanie cała, nareszcie ujednolicona seria książek o złowieszczym Misquamacusie!

Dodaj komentarz