Wznowienie SUSZY 13 lipca w Rebisie!

Już 13 lipca Dom Wydawniczy Rebis wyda wznowienie SUSZY – katastroficznego thrillera Grahama Mastertona z 2014 roku. Wcześniej książka wydana została przez Wydawnictwo Albatros. Przekład pozostanie taki sam – a jest to tłumaczenie Wiesława Marcysiaka.

To nie koniec niespodzianek, jakie dla fanów Grahama przygotował Rebis, ale na ujawnienie szczegółów musimy jeszcze trochę poczekać.

Poniżej okładka oraz opis wznowienia SUSZY:

Okładka wznowienia powieści SUSZA

Przerażająca wizja świata bez wody

San Bernardino w Kalifornii dotyka susza w samym środku wyjątkowo upalnego lata. Skorumpowani politycy cynicznie wykorzystują sytuację dla własnych celów i odcinają wodę najuboższym dzielnicom, w których mieszkają podopieczni Martina Makepeace’a (byłego żołnierza marines, a obecnie pracownika opieki społecznej). W mieście wybuchają zamieszki, których policja nie jest w stanie opanować. Na dodatek córka Martina jest bardzo chora, a jego syn zostaje niesłusznie aresztowany za gwałt i zabójstwo. Martin nie ma wyboru i musi uciec się do drastycznych środków, żeby ratować swoją rodzinę.

Graham Masterton pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 zadebiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award. Oprócz horrorów pisze thrillery, powieści historyczne, romanse i poradniki seksuologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.