Zalicytuj charytatywnie słynny rysunek Grahama Mastertona (i horrorowy brelok)!

Jak zapewne wiecie, Graham Masterton często angażuje się w aukcje charytatywne, szczególnie po to, aby pomagać dzieciom w Polsce. Beneficjentami jego działań są m.in. dzieci z Domu Dziecka w Górcu, czy mały Filipek, który choruje na padaczkę i wymaga kosztownej kuracji komórkami macierzystymi. Tym razem pisarz dołączył do akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na Hospicjum Nadzieja w Toruniu.

Z pewnością pamiętacie słynny już rysunek z przestrogą, za pomocą którego Graham radził, aby „Zostać w domu i czytać książki” i chronić się w ten sposób przed koronawirusem. Parę miesięcy temu nagrał nawet promocyjny filmik dla Wydawnictwa Albatros, który możecie obejrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/watch/?v=1128678544131657

Teraz słynna kartka z przestrogą, a także czadowym horrorowym brelokiem do kluczy, trafia na charytatywną licytację, która odbywa się na specjalnie przeznaczonej do tego grupie na Facebooku. Co więcej – zwycięzca aukcji otrzyma swoją nagrodę z autografem autora!

Przedmioty przeznaczone na charytatywną aukcję

Jeśli chcecie pomóc dzieciom z Hospicjum Nadzieja, a przy okazji wejść w posiadanie tego kolekcjonerskiego przedmiotu dla fanów, możecie złożyć swoją ofertę cenową w jawnej licytacji w komentarzach pod postem na grupie Pieszo przez Bory – licytacje, dokładnie pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/groups/2703662946629630/permalink/2716166465379278/

Licytacja startuje od 50 zł i potrwa do 15 lipca.

Możecie też pomóc niezależnie od licytacji, korzystając z poniższego linka do zbiórki na Zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/6x9arf

Powodzenia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.