DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI – okładka, opis i data premiery

Jedenasty tom przygód Katie Maguire w polskiej wersji zadebiutuje już 24 marca. Za przekład odpowiada Maria Gębicka-Frąc, a książka liczyć będzie 448 stron.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę powieści oraz przeczytać opis okładkowy:

Okładka powieści DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI

Na wiejskiej drodze w pobliżu Cork zostaje znaleziony spalony jaguar… ze szczątkami mężczyzny za kierownicą. To Garrett Quinn, sędzia, jeden z ostatnich sprawiedliwych. I były kochanek nadkomisarz Katie Maguire. Właśnie tego dnia miał ogłosić wyrok w sprawie gangstera podejrzanego o wielokrotne zabójstwo. Katie znów będzie miała przeciwko sobie niemal cały miejscowy świat przestępczy. A tymczasem w mieście rozpętało się istne pandemonium: ktoś spycha do rzeki kobietę z dzieckiem, ktoś strzela przed pubem do mężczyzny, ktoś śmiertelnie godzi nożem handlarza narkotyków, ktoś podkłada bombę w laboratorium farmaceutycznym… A na horyzoncie pojawia się groźba wojny gangów, która może za sobą pociągnąć dziesiątki niewinnych ofiar.
Katie ma przed sobą mordercze dni. I to w sytuacji, kiedy jest atakowana przez media i poddawana presji przez nowego przełożonego, z którym ma osobiste porachunki.

2 odpowiedzi do “DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI – okładka, opis i data premiery”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.