DOM STU SZEPTÓW w drugiej połowie roku w Albatrosie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że najnowszy horror Grahama Mastertona, zatytułowany DOM STU SZEPTÓW (THE  HOUSE OF A HUNDRED WHISPERS) ukaże się w polskiej wersji jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej jesienią, za sprawą wydawnictwa Albatros. Za przekład zabrała się Izabela Matuszewska.

Poniżej prezentujemy okładkę zagranicznej edycji powieści, a także wstępny opis okładkowy.

Okładka powieści THE HOUSE OF A HUNDRED WHISPERS

Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu.
NAJNOWSZA POWIEŚĆ GROZY BRYTYJSKIEGO MISTRZA HORRORU, GRAHAMA MASTERTONA.

Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów…
Dwór Wszystkich Świętych jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów położoną na skraju ponurego i mglistego Dartmoore. Niewielu miałoby odwagę tu osiąść. A jednak były naczelnik więzienia w Dartmoore podjął tę decyzję. Teraz, kiedy już nie żyje, posiadłość odziedziczą jego dzieci.
Choć ojciec od dawna był z nimi skłócony, dzieci wprowadzają się do pozostawionej im w spadku posiadłości. Tymczasem złowieszcza atmosfera wrzosowisk wdziera się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi skrzypią, w tajemnych korytarzach odbija się echo, wiatr gwiżdże w kryjówce przygotowanej niegdyś dla katolickich duchownych.
W dniu, w którym rodzina decyduje się opuścić Dwór Wszystkich Świętych i nigdy już tam nie wracać, we wnętrzu domu przepada bez wieści mały Timmy…
Czyżby w tych starych murach od wieków gnieździło się zło?
A może zło to jedynie wytwór ludzkiego umysłu?

Ponieważ jest to wczesna zapowiedź zastrzegam, że niektóre detale mogą się jeszcze zmienić. Wygląda jednak na to, że ten rok również przyniesie zestaw dwóch premierowych powieści Grahama Mastertona. Czekacie?

3 odpowiedzi do “DOM STU SZEPTÓW w drugiej połowie roku w Albatrosie!”

  1. Ostatnimi czasy jeśli chodzi to co lubie najbardziej od Mastertona czyli horrory to tak bardzo bardzo . Więc każdy nowy horror od Grahama to dobra wiadomość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.