Rozwiązanie konkursu ze ZŁODZIEJEM DUSZ!

Zgodnie z obietnicą nadszedł czas na rozwiązanie konkursu ze ZŁODZIEJEM DUSZ. W zabawie wzięło udział około 100 osób, z czego aż 79 podesłało poprawne odpowiedzi, a także spełniło warunek poprzez podanie danych personalnych i adresu. Wylosowani przez nas szczęśliwcy otrzymają ufundowane przez Wydawnictwo Albatros egzemplarze najnowszej powieści Grahama Mastertona – ZŁODZIEJ DUSZ.

Poniżej prezentujemy rozwiązanie:

1) Jim Rook spotkał Jacka Hubbarda w czwartej części cyklu, o tytule DEMON ZIMNA
2) Autor polskiego tłumaczenia powieści ZŁODZIEJ DUSZ to Jędrzej Ilukowicz
3) Coyote, zwany też Kujotem, pojawił się i napsuł krwi głównemu bohaterowi powieści KOSTNICA

Z przyczyn niezależnych zmieniła nam się "sierotka" losująca nazwiska, tak więc tym razem szczęście mogło zawędrować zupełnie gdzie indziej. A oto lista osób, do których powędruje nowiuteńki egzemplarz ZŁODZIEJA DUSZ:

1) Justyna Skibińska, Września
2) Artur Socha, Elbląg
3) Agnieszka Święchowicz, Jordanów
4) Anna Maśnica, Męcina
5) Anita Dudzis-Cieklińska, Białogard

Ufundowane przez Wydawnictwo Albatros książki zostaną do Was przesłane pocztą w ciągu kilku dni.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do śledzenia naszej strony. Już niedługo pojawi się na niej konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze powieści NOC GARGULCÓW, a zaraz po nim kolejny, w którym zgarnąć będzie można wznowienie powieści STRACH. To jeszcze nie koniec niespodzianek, otóż niebawem zaprosimy Was do kolejnych zabaw, w których będzie można wygrać książki wydane przez Albatros!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.