ZŁODZIEJ DUSZ od dziś w sprzedaży!

Jak już wcześniej informowaliśmy, od dzisiaj na półkach księgarskich w całej Polsce możecie znaleźć siódmy tom przygód dzielnego nauczyciela z West Grove Community College – Jima Rooka. Wraz z Wydawnictwem Albatros, które jest wydawcą książki, zapraszamy do zapoznania się z reklamą powieści i tekstem okładkowym. Jednocześnie przypominamy, że tylko do dziś do północy można nadsyłać odpowiedzi na konkurs, w którym do wygrania są właśnie egzemplarze najnowszej powieści!

Jim Rook, nauczyciel angielskiego w klasie specjalnej West Grove Community College w Los Angeles, jest bohaterem siedmiu powieści Mastertona, m.in. Rook, Strach, Syrena, Ciemnia i Złodziej dusz. Jim obdarzony jest niezwykłym darem – widzi duchy i demony.

ROOK

Kłopoty Jima zaczynają się w momencie, gdy cofając samochód niechcący przejeżdża własnego kota Tibblesa. Godzinę później nowy uczeń w klasie, koreański imigrant Kim Dong Wook wręcza mu w upominku koszyk – wewnątrz znajduje się całkiem żywy Tibbles. Kim twierdzi, że to prezent od Kwisin, koreańskiego demona płci żeńskiej – więcej nie chce powiedzieć. Od tej chwili przedziwne wydarzenia wokół nauczyciela zaczynają nabierać szalonego tempa: jedna z podopiecznych Rooka popełnia samobójstwo, rzucając się pod kosiarkę do trawy; inna wiesza się na linie w sali gimnastycznej; mieszkanie Jima nawiedza przerażająca zjawa, a jego całkiem nieszkodliwa sąsiadka dokonuje aktu samospalenia. Nad uczniami klasy specjalnej zawisa całkiem realna groźba okrutnej śmierci. Tylko Rook może ich ocalić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.