Wygraj portret Grahama Mastertona i wystąp w jego powieści – unikatowa aukcja charytatywna!

UWAGA!

Oto aukcja charytatywna, jakiej jeszcze nie było! Przed Wami unikatowa możliwość wylicytowania czegoś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju: oryginalnego portretu Grahama Mastertona (jest tylko jeden taki egzemplarz na świecie!) oraz możliwości wystąpienia z imienia i nazwiska w najnowszej książce brytyjskiego mistrza grozy! Wszystko to oczywiście w pakiecie z możliwością czynienia dobra i przekazania funduszy na cele charytatywne!

Szczegóły aukcji:

1) Portret Grahama Mastertona

 

Portret Grahama Mastertona licytowany na cele charytatywne

 

Technika wykonania: akryl na podobraziu malarskim – płótno bawełniane na desce.

Autorka: Kinga Kubicz z pracowni QBEECH.com (https://qbeech.com/)

Przedmiotem aukcji jest oryginalny portret Grahama Mastertona, ręcznie malowany przez słupską artystkę Kingę Kubicz. Obraz jest podpisany, ostemplowany i posiada Certyfikat Autentyczności, który zostanie przesłany zwycięzcy. To prawdziwa gratka dla miłośników brytyjskiego pisarza!

2) Zostań bohaterem powieści Grahama Mastertona!

Dodatkowo, imię i nazwisko zwycięzcy licytacji zostanie nadane jednemu z bohaterów kolejnej książki Grahama Mastertona! (planowana premiera w 2022 roku).

Zasady licytacji:

Licytacja rozpoczyna się 1 czerwca 2021 – w Światowy Dzień Dziecka i potrwa do 15 czerwca 2021 do północy. Ma charakter otwarty, mogą więc brać w niej udział osoby z całego świata!

Cena wywoławcza tego specjalnego pakietu: 750PLN / 170EUR / 205USD / 145GBP.

 

Licytować można na 2 sposoby:

 

-poprzez facebookowego messengera fanpage’a Galerii QBEECH: https://www.facebook.com/Qbeech
-bezpośrednio kontaktując się z autorką portretu Kingą Kubicz poprzez jej profil na Facebooku (https://www.facebook.com/kinga.kubicz) lub przez SMS albo wiadomość WhatsApp do autorki: numer +48609117099.

Po zakończeniu licytacji autorka skontaktuje się ze zwycięzcą.

 

Całość środków pozyskanych z aukcji przeznaczona zostanie na wsparcie podopiecznych Hospicjum dla dzieci NADZIEJA w Toruniu (https://hospicjumnadzieja.pl/). Wpłata zostanie dokonana bezpośrednio na konto Fundacji NADZIEJA.

Fundację NADZIEJA możesz również wesprzeć niezależnie do licytacji bezpośrednio wysyłając darowiznę. Szczegóły zobaczysz na stronie:

Zachęcamy do udziału i… powodzenia! 🙂

ENGLISH VERSION:
https://www.facebook.com/Qbeech/posts/157802196361623

 

Kinga Kubicz i wykonany przez nią portret Grahama Mastertona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.